Facebook arkadaş listesini gizleme

Facebook hesabımda arkadaş listemi kimsenin görmemesini nasıl sağlarım?

Facebook arkadaş listemi nasıl gizlerim?

Facebook'ta arkadaşlarımı gizleme özelliği var mı?

damlakoc damlakoc (1391)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Facebook hesabında pek çok kişisel bilgi bulunur. Gizlilik konusunda hassas davranmazsak bu bilgilere herkesin ulaşması kaçınılmazdır. Kendi güvenliğimiz için Facebook hesabımızdaki bilgilerin çoğunu yalnızca arkadaşlarımızla paylaşmalıyız. Peki ya Facebook hesabımızda arkadaşımız olanları hiç kimsenin görmemesini istersek?

    Facebook'ta arkadaş listesini gizlemek oldukça kolay. Aşağıdaki adımları uygularsanız Facebook arkadaşlarınızı gizleyebilirsiniz.

    1. Facebook hesabınızı açın. Profilinize girin.
    2. Arkadaşlar yazısına tıklayın.
    3. Arkadaşlarınızın gözüktüğü sayfa açılacak. Sağ üst köşede bulunan kalem simgesine tıklayın. Ve Gizliliği Düzenle seçeneğini seçin.
    4. Arkadaşlar seçeneği, arkadaş listenizi sadece arkadaşlarınızın görmesini sağlar.
      Tamamen gizlemek için Sadece Ben seçeneğini seçmeniz gerekir.

    Özel seçeneği ile arkadaş listenizi belli insanlara gösterebilir veya belli insanlardan saklayabilirsiniz.

    Bu adımlardan sonra Facebook hesabınızda arkadaş listenizi gizlemiş olacaksınız.

    damlakoc damlakoc (1391)