Facebook arkadaşlarıma toplu mesaj göndermek?

Merhaba, benim Facebook'ta tam 5000 arkadaşım var. Tek tek mesaj göndermek zulüm gibi bir şey, topluca 5000 kişiye aynı mesajı nasıl yollarım? Aynı anda 5000 olmasa da, 500 500 yollasam bile razıyım.. Bunu nasıl yaparım?

Ya da etkinlik, grup vs. açsam, öyle mesaj göndersem yine de görürler mi?

resu0 resu0 (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Arkadaşların hepsini grup yapıp mesaj gönderirsen yine görürler.

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Grup nasıl yapılacak? 5000 kişi de eklenir mi ki? resu0 5 yıl önce
    • @resu0 whatsapp'da gurup kur? 5000 kişi eklenirmi bilmiyorum ama denemekten zarar gelmez darkcrak 5 yıl önce
    • 5000 kişi eklenmez. Araştırdığıma göre 150 kişi sınırı varmış. Mesaj gönderirken oradaki kişi seçme bölümünde çoklu seçim yapabiliyorsun @resu0 omercik 5 yıl önce