Facebook arkadaşlık hilesi isteği bildirimi kendi kendine paylaşıyor

Arkadaşlar ben facebook ta arkadaşlık hilesi yaptım sonra bıraktım ama facebook'um otomatik olarak gönderiyor.

tilki012 tilki012 (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Hile yaparken bir uygulama kullandıysanız ve o uygulamaya çeşitli izinler verdiyseniz böyle bir sorunla karşı karşıya kalabilirsiniz.

    Facebook anasayfanıza geldiğinizde sol tarafta Uygulamalar yazısına tıklayınız.Oradan uygulamalarınızı inceleyin ve tanımadığınız şüphelendiğiniz uygulamanın yanındaki ayar(çark) işaretine tıklayın.Ardından açılan küçük menüden Ayarları düzenle seçeğini seçin.Uygulamanın erişebildiği özelliklik,bilgilere bakın ve gerekli kısıtlamarı yapın.

    ismailsarp ismailsarp (6010)