Facebook arkadaşlık isteklerini toplu olarak nasıl iptal edebilirim?

Facebook arkadaşlık isteklerininin tamamını nasıl iptal edebilirim?

Facebook abone kasıcı kullandım pişman oldum gönderdiğim arkadaşlık isteklerini toplu silebilirim?

kullanici215590 kullanici215590 (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Facebookta arkadaşlık isteklerini topluca iptal etmek için şu yöntemi deneyebilirsiniz:

    Facebook'ta gönderilen arkadaşlık isteklerini topluca iptal etmek gibi bir seçenek yok. Fakat gönderilen arkadaş iptal etmenin en kolay yolu şu şekilde

    1. Facebook'ta arkadaş simgesini tıklayın. Bu simge altındaji Arkadaşını Bul seçeniği tıklayın.

      Facebookta arkadaşlık isteklerini topluca iptal etmek - Arkadaşını bul

    2. Açılan sayfada Gönderilen İstekleri Gör linkini tıklayın.
      Facebookta arkadaşlık isteklerini topluca iptal etmek - Gönderilen istekler
    3. Açılan yeni sayfada daha önce göndermiş olduğunuz tüm arkadaşlık isteklerini görebilir ve topluca buradan iptal edebilirsiniz.
      Facebookta arkadaşlık isteklerini topluca iptal etmek- gönderilen istekleri iptal etme

     Facebookta arkadaşlık isteklerini topluca iptal etmek için izleyeceğiniz en kısa yo bu şekilde.

    pelinny pelinny (863)
    9 yıl önce cevaplandı

    Facebook arkadaşlık isteklerini toplu olarak nasıl iptal etmek için aşağıdaki bağlantıdan faydalanabilirsiniz;

    http://uzmanim.net/soru/facebook-gonderilen-arkadaslik-isteklerini-toplu-olarak-iptal-etme/2499

    ergin ergin (2539)