Facebook başkasının gözünden gör neden çalışmıyor?

Facebookta başkasının gözünden gör özelliğini açmaya çalışırken bu hatayı veriyor.

"Profilimin Önizlemesi" Devre Dışı
"Profilimin Önizlemesi" özelliği geçici olarak devre dışı. Lütfen daha sonra tekrar dene.

Bunun sebebi ne olabilir?

facebok başkasının gözünden gör

omercik omercik (9418)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Facebook başkasının gözünden gör özelliği neden çalışmıyor?

    Başkasının gözünden gör özelliğinde bulunan bir güvenlik açığından ötürü Facebook bu özelliği geçici olarak devre dışı bıraktı. Hatırlayan olur, geçtiğimiz günlerde 50 milyon facebook kullanıcısını etkileyen bir güvenlik açığı vardı. İşte bu onunla bağlantılı. Facebook'taki "profili başkasının gözünden gör" özelliğinin kodlarında bulunan bir açık sayesinde hackerlar kullanıcıların bilgilerini ele geçirebiliyordu. Bunu farkeden Facebook ise "profilimin önizlemesi"ni geçici olarak devre dışı bıraktı.

    Facebook başkasının gözünden gör özelliğini nasıl kullanabilirim?

    Facebook güvenlik açığını kapatıp bu özelliği tekrar aktif hale getirene kadar kullanamıyoruz. Zaten geçici bir devre dışı bırakılma bu. Yakında düzelir diye umuyorum.

    omercik omercik (9418)