Facebook "Başlıca Yorumlar seçili olduğu için bazı yanıtlar filtrelenmiş olabilir." nedir, nasıl kaldırılır?

Merhaba;

Facebook'ta hep görüyorum, yanıtlarda ve yorumlarda. Facebooktaki "Başlıca Yorumlar seçili olduğu için bazı yanıtlar filtrelenmiş olabilir."  nasıl kaldırabilirim?

toprak34 toprak34 (2026)
6 yıl önce sordu

  • Nerede yazıyor toprak bir ekran görüntüsü eklesene hakan 6 yıl önce
  • Tamam abi hemen toprak34 6 yıl önce
  • @hakan https://i.hizliresim.com/j8GVj9.png toprak34 6 yıl önce

Toplam 1 Cevap

"Başlıca Yorumlar" denen şey Facebook'a göre konu ile  en alakalı yorumların en üste sıralanması.

Paylaşımının en altına bakarsan, hani  "x kişi beğendi" yazan yerin hemen yanında bir seçme alanı var.  Oradan En yeniler olarak değiştirebilirsin.

alattin alattin (16999)