Facebook beyaz ekran sorunu

Facebook'a girmek istediğimde ekran bembeyaz kalıyor. Facebook açılmıyor sorun ne olabilir?

acemiadam acemiadam (220)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Facebook ve Instagram sunucuları dünya genelinde çökme problemi yaşıyor. Bu nedenle Chrome, Opera, Firefox gibi tarayıcılarında Facebook beyaz ekranda kalıyor, açılmıyor.

    Instagram ise "akış yenilenemedi" hatası veriyor. Bu gece de Messenger çökmüştü. Anlaşılan Facebook sunucuları bu aralar sarsıntılı günlerden geçiyor olsa gerek :)

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

    • 14 saniye benden hızlısın 😎 murat 5 yıl önce
    • Tek rakibim Pegasus 😎✌ omercik 5 yıl önce
    • Çok teşekürler. yaklaşık 30 dakika açılmadı bende soeun var sandım. acemiadam 5 yıl önce

    Facebook ve Instagram'da dünya genelinde sorun vardı. Kısa bir süre sürdü. Şuan normale dönüyor. Tüm sunucularında sorun oluşmadı. Bazı kullanıcılar Facebook'u kullanabildi. Bazıları senin dediğin gibi beyaz ekran ile karşılaştı veya hata aldı. Fakat sorun dünya genelinde düzeliyor gibi görünüyor.

    murat murat (12492)