Facebook bilgisayarda çok kasıyor

Facebook a girdiğim zaman  Fotoğrafları rahat rahat gezemiyorum  dün oldu yani  03.0.4.2018 den beridir. facebookta fotoğraf değiştire tıklayınca aynı fotoğraf sabit kalıyor ve yandaki yazılar  yorumlar açıklamalar beğeniler artık ne varsa gidiyor. ilkte biraz bekledim belki net sorunudur diye düzelmedi. tarayıcı  ve dns ayarlarını  0 ladım yinede düzelmedi   adw cleaner gibi programlar denedim google chrome silip yükledim derken hiç bir şekilde düzelmedi lütfen yardımcı olurmusnuz bana  :( neden olabilr bu ? Sevgilim farklı bir hesaba girince onda aynı sorun yok sadece benim kendi facebook umda olan bir durum   çok saçma size zahmet ne olabileceği hakkında bilginiz var ise bir  çözüm

thedemonyc thedemonyc (3)
6 yıl önce sordu

    Toplam 4 Cevap

    Öncelikle Merhabalar Bu durum aynı şekil akıllı telefonlaredada böyle malesef Facebook un artık sunucu yada alt yapısı nasıl işliyor hiç anlamış değilim yani facebook u mobilden kullanmanızıda tavsiye ederim...

    lucas77 lucas77 (199)
    6 yıl önce cevaplandı

      Facebook'un web arayüzü çok kasıyor. Aynı problem bende de var.

      omercik omercik (9418)
      6 yıl önce cevaplandı

        Sevgilim girerken ona aynısı olmyor ama  başka hesapta istediği gibi gezebilyor.

        thedemonyc thedemonyc (3)
        6 yıl önce cevaplandı

        • Hesaptaki gelen giden mesajlar, mesajlardaki dosyaların yoğunluğunun etkisi olabilir. Hesabın doluluğu önemli burada. omercik 6 yıl önce

        Bende aynı sorun yok 4 farklı hesaptan girdim 3 farklı tarayıcı ve aynı şekil 3 farklı bilgisayardan girdim bi sıkıntı yok.

        nvidiagtx nvidiagtx (690)