Facebook bu siteye ulaşılamıyor hatası

-2

Facebok açılmıyor yardımcı olsanız sevinirim, teşekkürler.

yuskar yuskar (-2)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    -2

    Bu siteye ulaşılamıyor

    Bağlantı sıfırlandı. faceye giriş yaparken böyle bir sorunla karşılaşyorum nasıl çözülür yardımınıza ihtiyacım var

    yuskar yuskar (-2)
    8 yıl önce cevaplandı

    • aslında bu yukardaki sorunuza cevap olmuş fakat buda soru? candan 8 yıl önce

    Uzmanım.net'te soruları nasıl soracağınıza Uzmanım.net Hakkında linkinden bakabilirsiniz. Sorunuzu cevap olarak yazmak doğru değil. Çözüm olarak kabul ettiğiniz cevap aslında sorunuzun çözümü değil.

    Facebook sayfasında aldığınız hata için,

    İnternet bağlantınızı kontrol etmenizi öneririm. Başka bir siteye bağlanabiliyor musunuz?

    damlakoc damlakoc (1391)