Facebook Bu web sayfası kullanılamıyor

Facebook'a girişte Bu web sayfası kullanılamıyor hatası alıyorum. Bu hatanın çözümü nedir?

cemkara cemkara (4215)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Facebook'a girerken Bu web sayfası kullanılamıyor hatası alıyorsanız ve bu hata sadece Facebook'ta ise Facebook sunucuları çökmüş olabilir. Kontrol etmek için başka bir bilgisayardan bakabilirsiniz.

    Bu hata Facebook'a girerken alınan Sorry, something went wrong hatasından hemen sora geldilye sorun sunucu taraflıdır. Beklemekten başka yapabileceğiniz bir işlem yok.

    cemkara cemkara (4215)