Facebook bugünün popüler aramaları nedir?

Facebook uygulamasında arama butonuna tıklayınca alt kısımda "bugünün popüler aramaları" diye bir şey gördüm, o nedir?

Facebook bugünün popüler aramaları ne demek?

omercik omercik (9418)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Facebook bugünün popüler aramaları nedir?

    Facebook'a en son gelen yenilikle beraber artık arama bölümüne girdiğimizd o gün Facebook'ta en çok yapılan aramaları "bugünün popüler aramaları" başlığı altında görebiliyoruz. Tabii tahminimce lokalizasyon bazlı popüler aramaları gösteriyor çünkü ben baktığımda orada görülen popüler aramaların hepsinin Türkçe olduğunu gördüm. Yani global değil ülke içindeki bugünün popüler aramalarını gösteriyor.

    Şunu da söylemek istiyorum şuanlık görünen sonuçlar maalesef içler acısı. Ülkece tek derdimizin "dul ev hanımları" gibi şeyler olduğunu bilmek çok absürd bir durum.

    omercik omercik (9418)