Facebook Canlı destek hattı var mı?

Arkadaşlar Facebook canlı destek birebir sorabilecegim bir kanal varmı kapanan Facebook hesabımı Instagram hesabına eklemişler Instagram kapandığı için Facebook kapandı bunu nasıl çözerim lütfen yardım edin

yankie11 yankie11 (1)
1 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Merhaba,

    İnstagram'ın kapandığı için facebookta kapanmaz öyle bir durum söz konusu olamaz. Facebook canlı desteği yok ama Facebook Yardım Merkezi var,

    ilkaybaki16 ilkaybaki16 (572)
    1 yıl önce cevaplandı

       Facebook canlı destek hattı diye bir şey yok. Facebook'tan telefonla ya da başka kanal üzerinden canlı destek almak mümkün değil.

      hakan hakan (15394)
      1 yıl önce cevaplandı

        İlkay kardeşim mailin varsa ekran görüntüsü atabilirim fake bir instagram adresine Facebook hesabımi eklemişler yardım merkezî Instagrama yonlendiriyor

        yankie11 yankie11 (1)