Facebook canlı yayın sayfası nerede?

facebook canlı yayın sayfasını bulamadım, twitch gibi tek bir sayfada tüm yayınları göstermiyor mu, illa yayın yapan kişinin sayfasına mı girmek lazım?

leone1907 leone1907 (18)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Facebook yardım sayfasında "Doğrudan Facebook'ta canlı videolar bulmak için iOS veya Android için Facebook uygulamasına giriş yapın." yazıyor. Bilgisayarda canlı videoların olduğu bir sayfa yapmamışlar anladığım kadarıyla.

    Bilgisayarda da bunu buldum: https://www.facebook.com/gaming/?external_ref=games_video_bookmark

    omercik omercik (9418)