Facebook çevrimdışısınız deyip sayfayı kapatıyor

Arkadaşlar merhaba! Laptopta Facebook'ta takılırken sürekli çevrimdışısınız deyip sayfayı kapatıyor, bir süre sonra da Face'ye giremiyorum güya bağlantım yok. Tekrardan açmak istediğim zaman girmiyor bu kez. Ne yapmam lazım? Yardım eder misiniz?

kullanici683921 kullanici683921 (1)
1 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Merhaba,

    Hangi tarayıcıyı kullanıyorsunuz?

    astrayos astrayos (141)
    1 yıl önce cevaplandı

      Chrome ama Yandex de aynısı.

      kullanici683921 kullanici683921 (1)
      1 yıl önce cevaplandı

      • DNS veya proxy ayarlarında sorun olabilir. Manuel olarak DNS i 8.8.8.8 yapıp dener misin? astrayos 1 yıl önce