Facebook çok yavaş

Son bir kaç gündür Facebook inanılmaz derecede yavaş. Neredeyse hiç bir şey açılmıyor. Facebook neden bu kadar yavaş?

Sizce sorun ne olabilir? Diğer sitelerde bir sorun yok hepsi çok hızlı açılıyor. Sadece Facebook çok yavaş.

ceyda ceyda (312)
8 yıl önce sordu

  • kurulum yapamaz iseniz tarif ederim candan 8 yıl önce
  • Emir, verdiğin linki silmek zorunda kaldım. Programın kendi web sitesi varsa onun linkini koyabilir misin? murat 8 yıl önce
  • tamam murat bey kuralları bazen tam bilemediğimden linki koymuştum hatırlatman iyi oldu candan 8 yıl önce
  • Sağol anlayışın için Emir. murat 8 yıl önce

Toplam 2 Cevap

Facebook çok yavaş bu durum sadece sizde değil son bir kaç gündür Türkiye genelinde yaşanıyor. Bazı sosyal medya ortamlarında devlet tarafından bir tür yavaşlatma yapıldığı yönünde söylentiler var. Facebook sunucularında herhangi bir sorun görünmüyor.

Facebook çok yavaşlığında Türk Telekom  veya TİB kaynaklı bir yavaşlama var gibi görünüyor.

Bant genişliğini azaltarak yapılan bu engelleme ile kullanıcıların Facebook gibi sosyal medya ortamlarına erişimi kısıtlanıyor.

Facebook erişimini hızlandırmak için VPN yazılımlarından faydalanabilirsiniz. ZenMate bu konuda size yardımcı olacaktır: ZenMate nedir, nasıl kullanılır?

ZenMate hem mobil hem de masaüstü sistemlerde çalışıyor.

murat murat (12492)
8 yıl önce cevaplandı

  • tamam murat bey kuralları bazen tam bilemediğimden link koymuştum hatırlatman iyi oldu candan 8 yıl önce
  • Sağ olun arkadaşlar ben de sorunun bende olduğunu düşünüp kafayı yemek üzereydim. ceyda 8 yıl önce

Son olaylarla ilgili birşey çünkü sosyal medya ters tepkilerle kötüye kullanılabilir.Buna karşı bir önlem. :)

akif52 akif52 (34)