Facebook daha hızlı açılsın!

Facebook , Android telefonlarda en çok batarya harcayan uygulamalardan biri. Çoğu telefon modellerinde yüklü olarak gelen Facebook uygulamasının kısa süreli kullanımı bile azımsanmayacak ölçüde pil tüketimine yol açıyor. Facebook’un daha az şarj harcaması için yapılabileceklerin başında Chrome Web Browser üzerinden giriş yapmak geliyor, ancak bu sefer de sekmeler arasında geçiş yapmak zorunda kalıyoruz veya Facebook’un orijinal uygulamasının sunduğu özelliklerden tam olarak yararlanamıyoruz.

İşte bu noktada devreye Simply for Facebook giriyor Nasıl Yapılır diyenler için Çözdük!

esty esty (-48)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    -- İçerik başka siteden kopyalandığı için silinmiştir --

    esty esty (-48)
    7 yıl önce cevaplandı

    • bildirim için teşekkürler @askar hakan 7 yıl önce