Facebook Durum Güncellenemedi

Facebook'ta durum paylaşmak istediğimde aşağıda yer alan hatayı alıyorum.

Durum Güncellenemedi

Durumun güncellenirken bir sorun oluştu. Lütfen birkaç dakika sonra tekrar dene.

Facebook Durum Güncellenemedi hatası nasıl çözülür?

brsozl brsozl (1961)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Eğer sizde Facebook'ta durum paylaşmak istediğinizde

    Durum Güncellenemedi

    Durumun güncellenirken bir sorun oluştu. Lütfen birkaç dakika sonra tekrar dene.

    hatası alıyorsanız yapmanız gerekenler oldukça basit.

    Facebook Durum Güncellenemedi hatasının kaynağı sizin bilgisayarınız veya internetiniz değildir.

    Facebook Durum Güncellenemedi hatası Facebook kaynaklıdır. Hata mesajında da belirtildiği gibi belirli bir süre beklendikten sonra Facebook Durum Güncellenemedi hatası çözülecektir.

    Ek olarak Facebook Durum Güncellemesi hatasını çözmek için hesabınızdan çıkış yapıp tekrar bağlanmayı deneyebilirsiniz. Bu sayede Facebook Durum Güncellenemedi sorunu çözülebilir.

    brsozl brsozl (1961)