Facebook e-posta adresimi unuttum

ONCelIKLE MERHABA HERKEZE BEN 5 SENE ONCEKİ FACEBOOK HESabiMA ULAŞMAM GEREKİYO YANLIZ NE YAPTIYSAM DELİ GİBİ ARAŞTIRMIŞ OLSAM DA,GOOGLE CHROMEDA YILDIZLI ŞİFRELERİ GORMEYE TUTUN PROGRAMLARA KADAR HİC OLUMLU SONUC ALAMADIM EPOSTAMI VE ŞİFREMİ BİLMİYORUM UNUTTUM EPOSTAMI BULURSAM eN AZINDAN GENE İYİ OLUCAKTIR DİYE DÜŞÜNÜYORUM FORUMDAKİLERIN BİLGİSİ OLDUĞUNU DÜŞÜNDÜM YARDIMCI OLURSANIZ COK SEVINIRIM LUTFEN BU HESABA GECIS YAPMAM GEREKİYOR TEŞEKKÜRLER ŞİMDİDEN

daniels daniels (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    E-posta bilmiyorsanız, facebook sizin olduğunuzu onaylayamaz e-postayı tahmin etmekten başka yapabilecek bişeyiniz yok geçmiş olsun

    bl4lev bl4lev (790)
    4 yıl önce cevaplandı

      bu hic iyi olmadı

      daniels daniels (1)