Facebook etiket kaldırma

Merhaba,

Facebook'ta bir kendi yüklediğim bir fotoğrafta yanlışlıkla birini etiketledim. Fotoğraftaki etiketi kaldırmak istiyorum fakat etiket nasıl kaldırılır bir türlü bulamadım.

Facebook'ta etiket nasıl kaldırılır?

ceyda ceyda (312)
10 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    resimi açtığınız da açıklama bölümünün altındaki seçeneklerden düzenleyi tıklayarak etiketlediğiniz kişiyi kaldırabilirsiniz.

    Facebook Etiket Kaldırma
    sametarslan sametarslan (61)
    10 yıl önce cevaplandı

    • çok teşekkürler :) ceyda 10 yıl önce

    Gönderinizi öncelikle paylaşınız daha sonra normal şartlarda beğenilmeyen bir gönderiyi kaldırmak için kullandığımız ve genellikle paylaştığımız gönderimizin üzerine fare işaretçimizle geldiğimizde gönderimizin sağ üst köşesinde aşağı yönünü gösteren (  resimde gösterildiği gibi ) bir ok işareti vardır buraya tıkladıktan sonra düzenle seçeneğini seçip kaldırabilirisiniz.

    Facebook etiket kaldırma

    berk berk (224)