Facebook etkileşimde bulunduğun sayfalara göre ne demek?

Facebookta etkileşimde bulunduğun sayfalara göre "bla bla beğenebilirsin" gibi bildirim yolladı. Bu daha önce bildirim yolladığı şeylerle alakalı sayfalara baktığını kanıtlar mı? Yoksa bakmamışsa bile Facebooktaki arkadaşlarları baktığı içinde düşebilir mi?

sorusorucam sorusorucam (1)
10 ay önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    "Facebook etkileşimde bulunduğun sayfalara göre" senin tıkladığın ziyaret ettiğin Facebook sayfalarına göre Facebook öneri  yapıyor.

    Aynı ağı kullanan başkaları varsa, mesela kablosuz ağı 10 kişi kullanıyor, bu kişilerin ziyaret ettiği sayfalar az da olsa buradaki önerileri etkileyebilir.

    Fakat genel olarak "Facebook etkileşimde bulunduğun sayfalara göre" de gösterilen sayfalar sizin geçmişte ziyaret ettiğiniz facebook hesaplarına göre belirlenir.

    Örneğin sporla ilgili sayfaları çok ziyaret ediyorsanız  bu bölümde sporla ilgili öneriler çıkar.

    murat murat (12492)
    10 ay önce cevaplandı

      Peki mesela ne kadar eski 8-9 ay önce tıklanmış olsa bile şimdi önümüze düşme ihtimali var mı? Ayrıca kesinlikle arkadaşlarımızdan dolayı instagramdaki keşfet gibi önümüze düşme ihtimali sıfır mı? Benim için çok önemli...

      sorusorucam sorusorucam (1)
      10 ay önce cevaplandı