Facebook fotoğrafı yoruma kapatma nasıl yapılır?

Facebook'ta bir fotoğraf, bir gönderi nasıl yoruma kapatılır?

Facebook'ta fotoğrafa yorum yapılmasını nasıl engellerim?

Facebook'ta fotoğrafa yorum yapılmasını engellemenin bir yolu var mı?

murat murat (12492)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Facebook'ta bir fotoğrafa veya herhangi bir gönderiye yorum yapılmasını engellemenin resmi bir yolu yoktur. Eğer profilinizde paylaştığınız bir video ya da fotoğrafa yorum yapılmasını engellemek istiyoranız bu şuan için mümkün değildir.

    Facebook'ta bilindiği üzere profil, sayfa, grup gibi farklı paylaşım alanları vardır. Profilde yapılan fotoğraflara yorum kapatmak mümkün değilken sayfa veya grup için dolaylı yoldan yorum yapılmasını engelleyebilirsiniz.

    Facebook fotoğrafı yoruma kapatma nasıl yapılır?

    • Profilinizde yaptığınız paylaşımları yoruma kapatmak mümkün değildir. Profil için fotoğrafı yoruma kapatma seçeneği Facebook'ta yok.
    • Sayfa veya Grup için fotoğraf ya da video'u yoruma kapatmak dolaylı yoldan yapılır.  Ayarlar > Genel > Sayfa Moderasyonu adımı altından Şu sözcükleri içeren gönderileri veya yorumları engelle bölümüne aklınıza gelen tüm kelimeleri yazabilirsiniz. Veya bunun için oluşturulmuş hazır kelime gruplarından birini buraya yapıştırabilirsiniz. Bu sayede engelli kelime listesinde bulunan kelimeleri içeren tüm yorumlar engellenecektir.

    Facebook'ta gönderiyi yoruma kapatma gibi bir seçenek yoktur.  Yani tüm gönderileri yoruma kapatayım gibi bir ayarı Facebook size sunmuyor.

    Facebook'ta tüm gönderileri yoruma kapatma gibi bir seçenek var mı?

    Hayır. Facebook'ta tüm gönderileri yoruma kapatma gibi bir seçenek  yok.

    Facebook'ta tek bir gönderiyi yoruma kapatma gibi bir seçenek var mı?

    Hayır. Facebook'ta tek bir gönderiyi yoruma kapatma gibi bir seçenek yok. Herhangi bir fotoğraf ya da videoyu yoruma kapatamazsınız.

    Facebook'ta bir fotoğraf yoruma kapatılabilir mi?

    Hayır. Facebook'ta bir fotoğraf yoruma kapatılılamaz. Bunun bir yöntemi yok.

    murat murat (12492)
    5 yıl önce cevaplandı

      Dolaylı da olsa facebook gönderilerini yoruma kapatma imkanının olması iyi bir şey en azından.

      omercik omercik (9418)
      5 yıl önce cevaplandı

      • Sadece sayfa ve grup için geçerli profil için yok murat 5 yıl önce