Facebook "fotoğrafınızı inceledikten sonra sizinle iletişime geçeceğiz" sorunu

Ya 2 yıldır hesabım yoktu, hadi bir açayım iki üç arkadaş ekleyeyim dedim. Hesabı açtım, 15 dakika sonra hesap kitlendi. Yüzünü net şekilde yükle, kimlik doğrulama falan dedi. Hadi tamam dedim, yüzümü net çekip oraya yükledim. 20 küsür saat geçti hala hesap kilitli.

Giriş yapıyorum. Şöyle bir yazı var:

Fotoğrafınızı inceledikten sonra sizinle iletişime geçeceğiz. Şimdi, bir güvenlik önlemi olarak Facebook'taki oturumunuz kapatılacak.

Daha tek kişi eklemedim, gruplara katılmadım. Spam bir şey yapmadım. E-postamı doğrulamıştım bile. Bu kadar sorumsuzluk olmaz ya.

Ben beklemekten başka ne yapabilirim? Facebook'un mail adresi falan var mı?

ismail11 ismail11 (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Sorumsuzluk dediğiniz şey Facebook'un güvenlik amacıyla aldığı önlemden ibaret. E-postanızı doğrulamanızın hiçbir faydası yok. Facebook 2 sene önceki gibi değil. Yapmanız gereken tek şey beklemek. Er ya da geç olumlu veya olumsuz bir sonuç alacaksınız.

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Tamam da. Ben sistem toplarken, gruplara üye olmak için, sahte hesap açmıştım. Hala telefonda o hesap aktif.. ismail11 6 yıl önce
    • Eski hesaplar için o kadar dikkat etmiyorlar. Sonuç olarak hesabınızın açılmasını beklemeniz gerekiyor. Sizin veya bizim yapabileceğimiz hiçbir şey yok. @ismail11 omercik 6 yıl önce
    • Mail vs. falan? 20 saatte neyi bekliyorlar ki? ismail11 6 yıl önce
    • Maalesef bu konuyla alakalı iletişime geçebileceğiniz bir mail bulunmuyor. Kapanan ve kilitlenen hesapları gerçek kişilerin incelediğini zannetmiyorum. Muhtemelen Facebook'un güvenlik botları tarafından inceleniyor. @ismail11 omercik 6 yıl önce
    • Kesin hata yapacak, ve hesabımı silecek.. ismail11 6 yıl önce
    • Hesabınız kapansa bile itiraz hakkınız vardır. Ama bu sefer kimliğinizi göndermeniz istenir. Umarım buna gerek kalmaz. @ismail11 omercik 6 yıl önce
    • Nereye şikayetçi olabilirim? ismail11 6 yıl önce
    • Önce sonucu bekleyin. Ona göre tekrar konu açarsınız ve gerekli bilgileri veririz. @ismail11 omercik 6 yıl önce