Facebook GameRoom nasıl yüklenir??

Merhaba;

Facebook gameroom nasıl yüklenir??? Yüklemek istiyorum.

toprak34 toprak34 (2026)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    • @temmuz verilen sitede herhangi bir virüs/zararlı yazılım inmiyor değil mi indirdiğimiz dosyada? toprak34 7 yıl önce
    • "Tamindir" taninan ve genel olarak güvenilen bie sitedir. Öyle virüslü ve/veya crack'lı illegal paylaşımlar yapmaz. Ama sen yine prensip olarak internet üzerinden download ettiğin tüm dosyaları antivirüs programın ile taramalısın @toprak34 temmuz 7 yıl önce
    • Fakat şunada dikkat edilmelidir. Sistemlere bazı programların yüklemesinde kullanıcı kabulene bağlı bazı ek programlarda yüklenebiliyor ve bu ek programlar genellikle varsayılan olarak "kabul" onaylı oluyor. Bu sebeple program yüklemesi esnasında dikkatli olmalı ve yükleme arabiriminde bu şekilde ek program yüklenmesi onay işaretleri varsa onlar kaldırılmalıdır. Birde genelde ücretsiz yazılımlar yüklendikleri sistemlere beraberlerinde reklam yazılımları (bunlar virüs değildir) yükleyebilirler. Zira bunlar bedava dağıtılırlar ama diğer yandan reklamlardan kazanırlar. Ne yapalım, gülü seviyorsan dikeninede katlanacaksın (Sen yine yükleme sonrası sistemini adwcleaner veya benzer reklam yazılımlarına karşı bir program ile tararsın. Faydası olabilir @toprak34 temmuz 7 yıl önce
    • @temmuz teşekkürler toprak34 7 yıl önce