Facebook giriş hatası - 5 Aralık 2018

Facebook giriş yapmaya çalışırken "giriş hatası - Beklenmeyen bir hata oluştur. Lütfen tekrar giriş yapmayı dene" diye uyarı veriyor hesabıma neden giriş yapamıyorum?

Facebook hesabım çalındı mı?

Facebook giriş hatasının sebebi nedir?

omercik omercik (9418)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Facebook neden "giriş hatası" veriyor?

    Facebook dünya genelinde sunucu problemi yaşıyor. Downdetector'de ve Twitter'da insanlar Facebook'a giriş yapmaya çalışırken giriş hatası aldıklarını belirtmişler. Bu da Facebook'ta dünya genelinde sunucu problemi yaşandığını gösteriyor.

    Facebook hesabım çalındığı için mi giremiyorum?

    Hayır merak etmeyin. Bu gibi sunucu problemlerinde hesabınıza hiçbir tehlike olmaz. Hesabınızın çalınmadığından emin olabilirsiniz. Sadece dünya genelinde Facebook sunucuları çöktüğü için giriş hatası alıyorsunuz.

    Sorun çözülene kadar beklemeniz gerekiyor. Kısa süre içerisinde düzelecektir diye umuyorum.

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

      Mobilden giriyor sadece pcden girmiyor

      kemal00 kemal00 (24)