Facebook giriş hatası

Merhabalar,facebookta bilgilerimi girip her giriş yap tuşuna bastığımda.Lüfen e-posta adresinize @ işareti ekleyiniz uyarısını alıyorum ve giriş yapamıyorum ne yapmalıyımm ?? (e-postam ''asas.dsdsd.120'' gibi.Yani @ işareti falan kullanmıyorum.)

kcmajesty kcmajesty (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Email yani eposta adresi asas.dsdsd.120 şeklinde olamaz. asas.dsdsd.120@hotmail.com şeklinde olabilir.

    Facebook'a email veya telefon numarası ile giriş yapabilirsiniz.

    murat murat (12492)
    8 yıl önce cevaplandı

      Merhabalar. Bugün aynı hatayı bende aldım. Ben mail adresi ile giriş yapmıyordum. Telefon numaram veya kullanıcı adıyla giriş yapıyordum.  Sorun devam ediyor. Çözüm bulan varsa lütfen bilgilendirsin

      dargette dargette (19)