Facebook gönderileri nasıl kaydedilir?

Facebook gönderilerini nasıl kaydederim?

Facebook gönderilerini daha sonra bakmak için kaydedebilir miyim?

damlakoc damlakoc (1391)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Facebook sayfanızda gördüğünüz fakat incelemeye vaktiniz olmadığı veya tekrar bakmak istediğiniz bir gönderiyi kaydedebilirsiniz. Bahsedilen kaydetme bilgisayara veya cihaza indirmek değil elbette. Bir bağlantıyı, fotoğrafı, gönderiyi kaydettiğinizde, bu kayıtlar Facebook sayfanız üzerinde tutulur. Daha sonra istediğiniz zaman bulabilmeniz için saklanır.

    Facebook gönderileri nasıl kaydedilir?

    Facebook gönderilerini kaydetmek için:

    1. Facebook'ta kaydetmek istediğiniz gönderinin sağ üst köşesinde bulunan aşağı ok ikonuna basın.

    2. Açılan menüde Bağlantıyı Kaydet seçeneğini seçin.

    Bu adımlardan sonra gönderi, içerik kaydedilecektir.

    Facebook kaydedilenler nasıl görülür?

    Facebook'ta kaydettiklerinizi görmek için:

    1. Facebook anasayfanızı açın.

    2. Sol tarafta bulunan menüde Kaydedilenler seçeneğine tıklayın.

    Kaydettikleriniz açılacaktır. İsterseniz saklayabilir, isterseniz silebilirsiniz.

    damlakoc damlakoc (1391)