Facebook gönderileri toplu olarak nasıl silinir

Merhaba;

Facebook hesabımdaki tüm gönderilerimi toplu olarak silmek istiyorum. Tek tek işaretleyerek silmeye kalksam 1 ay'ı aşkın sürebilir (belki abartmış olabilirim)

toprak34 toprak34 (2026)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bunu yapan bazı tarayıcı eklentileri var ama ne kadar güvenilir orası tartışılır. Google'da "Facebook timeline cleaner" diye aratırsan bulursun, güvenilirliğinden şüphe duyduğum için link paylaşmak istemiyorum.

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

      Bunun için bir Facebook özelliği yok. @farurhenho  belirtmiş bazı tarayıcı eklentileri var. Bu eklentiler ile topluca silmek mümkün olabiliyor.

      Bu eklentilerin güvenilirliği konusunda garanti vermek zor.  Sonuçta bilgidayarında Facebook'a ait token var ve bu eklentiyi yüklediğinde token'a erişebiliyor.

      hakan hakan (15409)