Facebook gönderiyi duyuru olarak işaretle ne demek ?

Facebook grubumda paylaşım yaptım.

Paylaşımı başta tutmak istedim .

Başta tut seçeneği kalmış yerine bu seçenek gelmiş (Gönderiyi duyuru olarak işaretle ) Ne demek bu ve ücretli mi ?

mat7 mat7 (341)
6 yıl önce sordu

Toplam 1 Cevap

Şuanda bir grupta deneme yaptım. "Gönderiyi başa tuttur" seçeneği bende halâ var. Gönderiyi duyuru olarak işaretle gibi bir seçenek göremedim. Grubunuzun türü nedir? Ona göre kontrol edeyim.

omercik omercik (9418)
6 yıl önce cevaplandı

  • Bakın bende bu şekilde https://i.hizliresim.com/Vr3lav.jpg duyura tıklayıncada bu tablo çıkıyor https://i.hizliresim.com/G9yvzb.jpg mat7 6 yıl önce
  • Grubunuzun türü nedir söyleyebilir misiniz? @mat7 omercik 6 yıl önce
  • Kendime ait yazılarımı yayımladığım bir grubum var. Ve genelde yine kendime ait diğer yazı sayfamda yazılarımı paylaşıyorum grubumda . @farurhenho (3729) mat7 6 yıl önce
  • Onu demiyorum, grubun türünü soruyorum. Ayarları düzenle bölümünde görülüyor. @mat7 omercik 6 yıl önce
  • Şimdi fark ettim ben grup açarken grup türü seçmemişim anlaşılan , Çünkü hiç bir şey belirtilmiyor. @farurhenho (3729) mat7 6 yıl önce
  • Anladım. Maalesef bunu tam olarak bilmiyorum. Galiba yeni gelen (veya denenen) bir özellik, hiç bilgi bulamadım internette. Duyuru kelimesinden anladığım kadarıyla, gruplarda önemli bir bilgilendirme/açıklama yayınlamak isteyenler için getirilmiş bir özellik diye düşünüyorum. Ama tam bilgim yok dediğim gibi. @mat7 omercik 6 yıl önce
  • Tamam teşekkür ederim ilginize . Bende öyle bir durum olduğunu düşünüyorum. Zamanla öğreniriz nasılsa . Kolay gelsin . :) @farurhenho (3729) mat7 6 yıl önce
  • Elbet öğreniriz. :) omercik 6 yıl önce