Facebook görsel hikaye anlatıcı nedir?

Facebook'ta gruplarda bazı kişilerin isminin altında "Görsel hikaye anlatıcı" yazıyor. Bu ne anlama geliyor?

Görsel hikaye anlatıcı ne demek?

omercik omercik (9418)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Facebook'un son zamanlarda gruplarda yaptığı yeniliklerden bir tanesi. Facebook gruplarda üyeleri görsel hikaye anlatıcı, sohbet başlatıcı, yükselen yıldız, yönetici gibi rozetlerle ayırt ediyor.

    Mesela sohbet başlatıcı rozeti grupta sürekli yazışmalara yorum yaparak katılan ve paylaşım yapan kişilere veriliyor. Görsel hikaye anlatıcı tam olarak ne anlama geldiğini ve neye göre verildiğini bilmiyorum.

    Facebook açıklama olarak "59 diğer kişi sürekli olarak insanların değer verdiği görseller ve videolar paylaşıyor." yazmış ama bundan bir şey anlayamadım açıkçası. Sanırım o grupta sürekli resim ve videolu paylaşım yapanları kastediyor. Bunun öyle kullanıcılara ek bir avantajı yok. Sadece dediğim gibi Facebook maksat şirinlik olsun diye böyle ek özellikler getirmiş.

    omercik omercik (9418)