Facebook gruplara katılma ve paylaşım engeli nasıl kaldırılır?

Facebook'ta gruplara katılmam ve paylaşımda bulunmam, 6 Kasım'a kadar engellendi. İtiraz et dedim, İngilizce ve Türkçe yazı yazdım, yolladım. Fakat 2 gündür hala engel var.. Nasıl kaldırırım?

wolujud wolujud (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Cevap sorunun içinde :)

    Aynı anda defalarca kez gruplarda post açmışsın, veya defalarca kez art arda gruplara katılmışsın. Durum böyle olunca Facebook seni spam zannedip o özelliği kullanmanı geçici olarak yasaklamış. 6 Kasım'a kadar bekleyeceksin mecbur.

    "Engeli nasıl kaldırabilirim?" değil, "ne yaparsam engellenmem" sorusunun cevabını arasan daha iyi olur.

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Bunun bir yolu yok yani? :(( wolujud 5 yıl önce

    Facebook bu tür spam girişimlerine karşı oldukça katıdır. Ceza tarihinin dolmasını bekleyeceksin.  Bu cezaları aşmanın bir yolu olsaydı bu bir bug olurdu ve Facebook bunu kısa sürede kapatırdı.

    hakan hakan (15424)