Facebook HD video indirme nasıl yapılır?

İnternete baktım ama neredeyse hepsi ya www yerine mbasic ya da m yazıp indirin diyor. Ama bunu yapınca resmen 144p indiriyor. Videoyu tam kaliteli olacak şekilde HD halinde indirebileceğim yöntem var mı? (Mobil değil bilgisayar üzerinden)

Facebook hd video indirme nasıl yaparım? Facebook'ta hd kalitede video nasıl indirilir?

treajen treajen (43)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Evet beyler gerek kalmadı olayı çözdüm ve daha iyi yolu buldum. Sonradan bu konuya gelenler için yapılışını anlatıyorum.

    -Videoyu açtıkdan sonra kaliteyi seçin ve biraz ileri alıp kalitenin oturmasını sağlayın.

    -Videoya sağ tıklayıp 'Video internet adresini (URL) göster'e basıp çıkan adresi kopyalayın.

    -Yukarıdaki arama kutusuna URL'yi yapıştırıp Enter'layarak gidin.

    -Videonun bulunduğu sayfaya gelince videoyu açıp, videonun üstünde veya altında bir yere sağ tık yapıp Sayfa kaynağını görüntüle'ye basın.

    -Çıkab sayfada Ctrl+F kombinasyonu ile aramayı açıp 'hd_src' yazın.

    -Çıkan sonuçta hd_src'nin yanındaki (  '  ) tırnak işaretiyle başlayan yerden, tırnak işaretini biten yere kadar olan adresi kopyalayın. (Tırnak işaretlerini almayın)

    -Kopyaladığınız adresi aramaya yapıştırıp enterlayarak gidin video açılır. Sağ tık yapıp indirin.

    treajen treajen (43)
    5 yıl önce cevaplandı

      Öncelikle şunu söyliyim eğer Facebook'taki bir video orijinalde HD kalitede değilse sen onu HD olarak indiremezsin. Ama yok eğer HD olduğundan emin olduğum bir videoyu HD kalitede indirmek istiyorum diyorsan da elbette bunun bir yolu var.

      Facebook HD video indirme nasıl yapılır?

      1. Öncelikle Facebook hd video indir linkine tıklayarak facebook video indirme sitesine gidilir.
      2. Ardından gelen bölümden indirmek istediğin facebook videosunun url'si sitedeki alana kopyalanır.
      3. Daha sonra "İndir MP4 HD" butonuna tıklanır.

      Bu facebook hd video indirme yöntemi hem mobilde hem de bilgisayarda işe yarıyor.

      omercik omercik (9418)
      5 yıl önce cevaplandı

      • Bu site bende çalışmıyor indire basıyorum talimat gibi bir şey çıkıyor treajen 5 yıl önce
      • Yer imlerine ekleyip video açınca butona basmamı söylüyor yapıyorum ama hiçbişi olmuyor treajen 5 yıl önce
      • İndire bastığında otomatikmen bilgisayarına inmesi lazım. Yer imlerine ekleme de nerden çıktı? @treajen omercik 5 yıl önce
      • @farurhenho Bu çıkıyor indire basınca http://i.hizliresim.com/moMqbP.jpg treajen 5 yıl önce
      • Hangi tarayıcıyı kullanarak indirmeye çalışıyorsun? Bende Chrome ve Opera'da böyle bir sorun hiç olmadı. @treajen omercik 5 yıl önce
      • @farurhenho opera ve chrome'da denedim olmadı ikisindede. Ama başka yol buldum yinede sağol treajen 5 yıl önce
      • Bulduğun yöntemi aşağıda anlatabilirsen güzel olur. Daha sonra bu yazıyı görenler faydalanabilirler. @treajen omercik 5 yıl önce