Facebook hesabım açar açmaz kapanıyor, kimlik istiyor

Arkadaşlar Facebook hesabım 5 kere kapandı hepsinde açtım kimlik doğrulaması yaptım hepsinde açtılar kimlik doğruluması yapılan hesap birdaha asla kapanamaz aç kapa artema olduk ya ))))) Facebook hesabım kapatıldı kimlik istiyor. Çözümü nedir?

jaff2 jaff2 (22)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Daha önce hiç hesabının kapanmadığı bir cihaz ve tarayıcıda dene. Facebook bazen IP bazlı engelleme de yapabiliyor.

    omercik omercik (9418)