Facebook hesabım hala açılmadı...

"Ne yazık ki, bizim bu ek belgeleri gözden geçirdiğimiz süre içerisinde hesabınıza erişemeyeceksiniz. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Size olabildiğince hızlı bir şekilde dönüş yapacağız."

Aylardır bu yazı var ve hiçbir şekilde giriş yapamıyorum "olabildiğince hızlı dönüş" yapmadılar...

ozgurlol ozgurlol (268)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    "Ne yazık ki, bizim bu ek belgeleri gözden geçirdiğimiz süre içerisinde hesabınıza erişemeyeceksiniz. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Size olabildiğince hızlı bir şekilde dönüş yapacağız.""

    Maalesef Facebook hiç hızlı dönüş yapmıyor. Dilersen buradaki formu tekrardan doldur: https://www.facebook.com/help/contact/357439354283890/  Süreci hızlandırmak için yapabileceğin bir şey yok.

    hakan hakan (15409)