Facebook hesabım kapatıldı sorunu

Selamun aleykum.. Dun bir konu açmıştım.. Facebook fotografiniz incelenecek diye bir konu acmistim.. Dun gece face hesabima giriş yaptıktan sonra Yukarıdaki resimde görülen sorunu yaşadım.. Sonrasında ise Kişisel hesabım kapatıldı bölümünden Faceye bilgilerimi gönderdim.. İsin ilginç yanı Facebook hesabımi yeni acmistim.. Neden kapatıldı kesinlikle bir bilgim yok..

Sizce bu sorunun giderilmesi için daha neler yapabilirim... ve Ne kadar sure cevabın gelmesini beklemeliyim..

Teşekkürler..

yzyusufzrk yzyusufzrk (5)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Facebook hesabınızı yeni mi açtınız? Sizi üzmek istemem ama "geçmiş olsun" demek istiyorum :) Son 1 ay içerisinde 6 tane hesabım kapandı.

    Facebook'ta hesap açıp kullanmak artık ODTÜ'ye girmekten daha zor hale geldi desem yeridir. Sahte hesaplara izin vermemek amacıyla bunu yapıyorlar ancak kurunun yanında yaş yanabiliyor işte bazen. Kimliğinizi gönderdiyseniz şimdi bir 24 saat daha beklemeniz gerekecek. Umarım kimliğinizdeki "isim soyisim, doğum tarihi" ile Facebook hesabınıza eklediğiniz "isim soyisim, doğum tarihi" aynıdır. Önemli olan husus budur.

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Ayni tamamen ayni.. Zaten facebook yeni açtım.. Pis isler yapanların faceleri kapanmaz bizim ki kapanır.. 24 saat beklenen lazim.. Tamam . kimligimi gönderdim.. Umarım tez zamanda açılır.. Teşekkür ediyorum.. yzyusufzrk 6 yıl önce
    • Peki niye yeni açılan hesapları kapatiyorlar... yzyusufzrk 6 yıl önce
    • Facebook böyle bir tedbir uyguluyor yeni açılan hesaplar üzerinde @yzyusufzrk omercik 6 yıl önce
    • Ama eğer kimliğinizi kabul edip hesabı açarlarsa bir daha kapanmaz, bunu da söyliyim @yzyusufzrk omercik 6 yıl önce
    • EyvAllah . vallahi kimligimin resmini çekip öyle yolladim.. Bizim işimiz yalan dolan olmaz.. 24 saat içinde mi cevap gelir.. yzyusufzrk 6 yıl önce
    • En fazla 24 saat içinde hesabınıza kayıtlı e-posta adresine bir cevap gelir, ama siz yine de kontrol edin hesabınızı ara ara @yzyusufzrk omercik 6 yıl önce