Facebook hesabım kitlendi ne yapmam gerek?

slm arkadaşlar facebook hesabım kilitlendii  ip değiştirmiştim  hesabıma giriş yaparken kilitlendi yeni bir sayfa çıktıı bu sayfada yaşımı gün ay olarak soruyor  ben hesabı açarken  dikatsizce  bilgileri doldurdum  girdiğin bilgiler yanlış diyor başka bir yolu varmı bu kilidi açmanın arkadaşlar şimdiden teşekür ederim

emir38 emir38 (-4995)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    TC kimliğinin ön ve arka kısmını taratarak facebook destek ekibine göndermen gerekli facebook destek ekibi 3 ila 10 gün içerisinde senin cep telefonuna yok ise kayıtlı mail adresine bilgilendirme ayrıntılarını atacaklardır. İşlem adımları için https://www.facebook.com/help/ adresini ziyaret etmen gerekmekte.

    yusufgundogdu yusufgundogdu (76)
    9 yıl önce cevaplandı

      -4

      Küfürlü çözüm olduğu için yorum kaldırılmıştır

      kullanici991678 kullanici991678 (-107)
      9 yıl önce cevaplandı

      • Bilginiz olmayan konularda gereksiz ve hakaret içeren mesaj yazmayın. hakan 9 yıl önce