Facebook hesabım kitlendi

​​​​​HESABIM KİTLENMİŞTİ  VE KODLA AÇILABİLCEKDİ TELEFONUNUZA KOD GÖNDERDİK O KODU YAZI DİYORDU VE KOD 10SAATE GELYORDU YAZINCA SÜRESİ DOLDU DİYOR VE BİRAZ UĞRAŞTIKDAN SONRA ARTIK Bu hesap, bu işlem için gerekli koşulları karşılamıyor.YAZISI ÇIKIYOR  TELEFON NUMARAM SİLİNMİŞ FACEDEN NASIL YAPABİLİRİM YARDIM EDİN

derin1 derin1 (1)
6 yıl önce sordu

  • aynn benimde kapandı ya biri şikayet etmiş yada bilmiyorum. :( katil213 6 yıl önce

Toplam 2 Cevap

soru büyük harflerle yazılmış küçük harf olmalıydı soru tam olarak sorulmamış neyse cevaplamaya çalışayım

Facebook doğrulama kodunun geçerli süresi 5 ddkkadır bu süre zarfında kodu girmesseniz "Bu hesap, bu işlem için gerekli koşulları karşılamıyor " bu uyarı gelir tekarar işlemleri baştan yapın normal facebook hesabınınza girin hesabınız geçici olarak durduruldu uyarısı gelecektir telefon numaranıza kodu gönder tıklatın 5 ddka sürmeden kod gelir kodunuzu

gerekli alana girdikten sonra açılması gerekir ( not telefon numaram silinmiş derken orası karışık biraz nerden silinmiş )

candan candan (4301)
6 yıl önce cevaplandı

  • hotmaile mesaj geldi telefon numaraız bu hesapdan kaldırılmıştır diye ve facebooka girdiğimde geçici olarak durduruldu yazıyor ve yine aynı şey çıkıyor derin1 6 yıl önce
  • doğrulama kodunu hotmail adresinize isteyin şifremi unutum sekmesini tıklatın açılan sayfada hotmailinizi görürsünüz işaretleyin kod gönderi tıklatın hotmailinize kod gelir kodu girin yinede açmayacak olursa bu soruları sorabilir geçici olarak durrduruldu der ve kurtarma seçenekleri sunar arkadaşlarını tanı der resimler gösterir veya doğum gününüzü sorar candan 6 yıl önce
  • dediğini yaptım ve yine aynı şey çıktı kurtarma seçenği yok derin1 6 yıl önce

bu sornu halledebildiniz mi ?

kullanici60314 kullanici60314 (1)