Facebook hesabım kural ihlali ceza yedi aynı anda sayfamda yedi

Arkadaşlar hesabımdan intihar girişimi vakasi videosu paylaştım hem hesap hem Facebook sayfam ceza yedi 30 günlük ceza bitti hesaptan kalkti sayfada duruyor sayfa kalitesine bakıyorum aynı bu durum ne zaman düzelir erişim sorunu var mi

kullanici361947 kullanici361947 (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Sayfadaki banın kalkmamasının bır hatadan kaynaklandığını sanmıyorum. Büyük ihtimalle sayfa kalıcı veya daha uzun sureli banlanmıstır. Yine de emin olmak için Facebook ile iletişime geçebilirsiniz.

    xbedirhanx xbedirhanx (836)