Facebook hesabıma giremiyorum

Ya arkadaşlar ben Facebook hesabı açıyordum, mail ile kaydolunca hesap kitlenip, telefon numarası doğrulaması istiyordu. Bende internetten ''Free SMS Number'' şeyleri olur ya, sanal telefon vs. o sitelere girdim, oradan bir telefon numarası ile Facebook'a kayıt oldum. Aradan 1 hafta geçti, şimdi PC temizlik yaptım, CCleaner ile. Haliyle çerezler ve internet önbelleği silindi, Facebook hesabımdan çıkış yaptı. Şimdi ben o internetten bulduğum sanal numara sitesine e-posta adresi ile kaydolmuştum, fakat oraya da 1 hafta girmeyince, oradaki numara siliniyormuş, bana başka yeni numara verdi. Haliyle Facebook şifremi unuttum diyorum, eski telefona kod gidiyor. Ben hesabıma giriş yapamıyorum. Ben ne yacağım?

rusaxox rusaxox (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Hesabında e-posta yok mu? Mail ile şifre sıfırlayamıyor musun?

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

    • E-posta ile kayıt olmadım. rusaxox 5 yıl önce
    • O zaman ben de sana "geçmiş olsun" diyeyim :) Bu sana bir tecrübe oldu, böyle kendin için önemli işlerde tek kullanımlık numaraları veya epostaları kullanmazsın artık. @rusaxox omercik 5 yıl önce
    • Valla çok üzüldüm ya. İlk defa yüzlerce gruplara katılmıştım, hesap hiç kitlenmedi. Yeni açarım yine o yöntem ile ama eskisi gibi olmaz.. rusaxox 5 yıl önce
    • Açacak olursan VPN ile aç. Hesap kilitlenmiyor öyle yapınca. @rusaxox omercik 5 yıl önce