Facebook hesabıma nasıl kullanıcı adı eklerim?

Facebook hesabıma nasıl kullanıcı adı belirleyebilirim? https://facebook.com/kullaniciadi olacak şekilde.

Ayarlarda ekleme bölümünde şu yazıyor:

SMS mesajları alabileceğin bir cep telefonun varsa, cep telefonuyla doğrulayabilirsin. Yoksa, lütfen kullanıcı adını daha sonra kaydettirmeyi dene.

gaxo gaxo (15)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Facebook hesabınıza bir kullanıcı adını belirleyebilmek için tek seferliğe mahsus hesabınıza numara eklemeniz gerekiyor. İlk önce hesabınıza bir telefon numarası ekleyip doğrulayın. Daha sonra https://facebook.com/username bölümüne gidip istediğiniz bir kullanıcı adı belirleyin ve kaydedin.

    Kullanıcı adınız belirlendikten sonra isterseniz telefon numarasını kaldırabilirsiniz.

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Babamın telefonunu kullansam, daha sonra onu silsem, babamın hesabı etkilenir mi? Ya da babamın numarasını aratanlar, beni bulabilir mi? gaxo 6 yıl önce
    • Babanın hesabında numarası ekliyse kendi hesabına ekleyemezsin. Ekleyebilmen için o numaranın hiçbir Facebook hesabında kullanılmaması gerekiyor. @gaxo omercik 6 yıl önce
    • Bende telefon yok :(( gaxo 6 yıl önce