Facebook hesabıma virüs bulaştı

Aktif olarak kullandığım facebook hesabıma virüs bulaştı , bu sorunu nasıl halledebilirim ?

kullanici902865 kullanici902865 (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Facebook hesabına virüs bulaşmaz, PC'ye bulaşır. Sistemde kurulu antivirüs programı ile derin bir virüs taraması yap ve bulduğun virüsleri temizle. Ayrıca virüsler dışında diğer zararlılar için ilgili programlarla sistem teraması yapmakta faydalı olacaktır.

    Malwarebytes nedir, nasıl kullanılır (tıkla )?

    Adwcleaner nedir, nasıl kullanılır (tıkla)?

    temmuz temmuz (12505)