Facebook hesabımı kapatamıyorum

Lütfen bana yardım edin facebookumu kapatamıyorum bi videonuz vardı taklit şikayet ettim yine kapanmadı lütfen dönüş sağlayın  sürekli deniyorum 15 20.

esrakara esrakara (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 4 Cevap

    tarayıcınız güncelmi

    gorele28 gorele28 (387)
    2 yıl önce cevaplandı

      Videoda Facebook hesabı kapatma ile ilgili yapabileceğin her şey anlatılıyor. Bunun dışında bizim bildiğimiz gizemli bir yöntem yok. Videoda anlatılanları en başından tekrar yap. Eğer anlamadığın bir aşama varsa onu bize bildir.

      alattin alattin (16999)
      2 yıl önce cevaplandı

      • Lütfen yardım edin esrakara 2 yıl önce
      • Herşeyi yaptım aynısı gibi onay gönderdim bi önceki sayfaya atıyo beni tekrar kimliğimi yüklüyorum net bi şekilde güvenlik için harler geliyo onaylıyorum tekrar yine önceki sayfaya atıyo beni kimlik yüklediğim yere bu alan boş bırakılamaz falan yazıyo esrakara 2 yıl önce

      Herşeyi yaptım aynısı gibi onay gönderdim bi önceki sayfaya atıyo beni tekrar kimliğimi yüklüyorum net bi şekilde güvenlik için harler geliyo onaylıyorum tekrar yine önceki sayfaya atıyo beni kimlik yüklediğim yere bu alan boş bırakılamaz falan yazıyo

      esrakara esrakara (1)
      2 yıl önce cevaplandı

        Bende de aynı sıkıntı var

        atillademirci12 atillademirci12 (1)