Facebook hesabımı kapatmama rağmen telefonuma kod geldi

arkadaşlar telefonuma facebook kodu geldi bir kaç haneli laz+nxcarlw ve şöyle yazıyor ama onaylama kodu falan demiyor facebook kodunuz diyor facebookumu kapatalı 7 sene oluyor gerçekten bilen biri lütfen içimi rahatlatsın ne yapmam gerekiyor ?

halecii halecii (3)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Zaten facebook hesabını kapatmışsın sana durduk yere facebook mesaj yollamaz bu yüzden kafaya takmaya gerek yok aradan kaç sene geçmiş sana 7 sene sonra mı adamlar mesaj yollayacak

    darkcrak darkcrak (5168)