Facebook hesabımı nasıl kapatabilirim?

Merhaba, Facebook hesabımı kapatmak istiyorum. Yıllar önce açmıştım ama şimdi telefon numaramı değiştirdim. Mail adresimi sildim yanlışlıkla ve hesabıma asla ama asla giriş yapamıyorum, hesabımı kapatmam lazım. Nasıl kapatabilirim? Yeni hesaplar açıp 5-6 tane, eski hesabımı şikayet ettim ama kapanmadı. Çözüm önerir misiniz?

kullanici529554 kullanici529554 (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Şikayet ettiğiniz hesaplar o kapatmak istediğiniz hesap ile arkadaş eklimiydi?

    darkcrak darkcrak (5168)