Facebook hesabımı sildiğimde karşı tarafın mesajlarında adımın gözükmemesi için ne yapabilirim?

Hesabımı sildim 14 gün doldu. Mesaj gönderdiğim bir hesabın mesajlarına baktım adım gözüküyor. Silinmiş hesap diye gözükmesi gerekmiyor muydu?

misty misty (556)
6 yıl önce sordu

  • aklıma garip bişey geldi "adamı hackle mesajları sil sonra cık faceden :D " katil213 6 yıl önce
  • yapabilseydim yapardım. hem sorun bir kişi değil maalesef. :/ @katil213 misty 6 yıl önce

Toplam 2 Cevap

Bunun için herhangi bir işlem yapmana gerek yok. Normalde silinmiş hesap "“Facebook user", "Facebook Kullanıcısı" olarak görünür. Fakat bu biraz zaman alır. Facebook bunun 90 güne kadar sürebileceğini belirtmiş.

murat murat (12492)
6 yıl önce cevaplandı

  • Tamam yeniden baktım arkadaşımın hesabına facebook kullanıcısı yazıyor şimdi. boşuna telaş yapmışım. Teşekkürler. @murat misty 6 yıl önce

Sanırım hesabı dondurduğunuzda (veya sildiğinizde) Facebook kullanıcısı diye gözüküyordu. Yani en azından ben öyle gördüm. Yakın zamanda arkadaşım da Facebook hesabını sildi ve Facebook Kullanıcısı diye gözüküyor.

toprak34 toprak34 (2026)