Facebook hesabına bağlı olan Gmail'i nasıl kaldırırım?

3-4 sene önce Clash of clans hesabı için arkadaş gmail hesabı vermiştim şimdi babam banka işleri filan falan için bu hesabı kullanıyor. Şifreyi filan her şeyi değiştirdim artık giremiyor ama bu e posta ile faceye kayıt olmuş sürekli bildirim geliyor. Çocuğa mesaj attım bakmıyor. Nasıl face ile olan bağlantısını kesebilirim? Gmail hesabından baktım face e postası olarak değilde iletşiişm e postası olarak kaydetmiş.

treajen treajen (43)
6 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Ben tam olarak anlayamadım. Arkadaşınız, sizin Gmail hesabınız üzerine Facebook hesabı açmış. Siz o hesabın şifresini falan bilmiyorsunuz ama hesapta sizin Gmail hesabınız kayıtlı. Doğru mu?

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Aynen öyle :D Bende gmailimi arkadaşın facesinden bağlantısını kesmeyi istiyorum treajen 6 yıl önce
    • Söz konusu Facebook hesabında Ayarlar bölümünden kaldırman gerek. Bunun başka bir yolu maalesef yok. @treajen omercik 6 yıl önce

    İlgili Facebook hesabına girip orada görünen posta adresini kaldırman gerek. Bunun başka bir yolu maalesef bulunmuyor.

    fikirbanka fikirbanka (16)
    6 yıl önce cevaplandı

      facebook hesabı senin e postana kayıtılı olduğuna göre hesabın şifresini bilmiyorsan facebooktan şifremi unuttum diyerek hesabın şifresini değiştir sonra facebook hesabına girip ayarlardan e postanı kaldırabilirsin eğer e posta kalmıyorsa sadece başka yeni e postayla değiştirme şansın varsa temp mail sitesine girip anlık maille değiştirebilirsin

      umuttt umuttt (207)