Facebook hesabını kalıcı olarak nasıl silebilirim?

nehir68 nehir68 (86)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    önce facebook hesabınıza giriş yapın bu linke tıklatın ve burdan facebook hesabınızı kalıcı olarak silin

    candan candan (4301)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Aslında doğru fakat Facebook'tan kurtulmanın yolu yok senin profilin her türlü oluyor çünkü Facebook senin içinde olduğun resimleri vb. toplayarak sana gizli bir profil oluşturuyor ve buldukça bilgilerini buraya ekliyor. Yani Facebook kullanmıyorum demek doğru değil kugabugra18 7 yıl önce