Facebook Hesap açtım Nüfüs Cüzdanımı Gönderdim Bir sorun Olurmu

Facebookda Gerçekmiyim Diye Nüfus Cüzdanımı Gönderdim Bir sorun Olurmu

furkanozkaynak furkanozkaynak (16)
9 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Zaman zaman Facebook kimlik bilgilerinizi doğrulamak isteyebilir.

    Nüfus cuzdanıda bunlardan biri. Herhangi bir sorun olmaz.

    murat murat (12492)
    9 yıl önce cevaplandı

      Gerçekmiyim diye İstendi Zaman Zaman Görüyoruz Toplumda Fotoğraf Değiştirilip Neler Neler Yapıldığı O Yönden Biraz Kuşkuluyum

      furkanozkaynak furkanozkaynak (16)
      9 yıl önce cevaplandı

        Sen sen ol, bir daha -bırakalım nüfus cüzdanını- sana ait özel bilgileri başkalarıyla paylaşma. Heleki internet platformunda asla (En fazla belki web üzerinden alışverişlerde kimlik no ve adres verilebilir).. Prensip olarak..

        Yaşın 18 altındaysa şimdilik çok risk olmaz.

        temmuz temmuz (12505)