Facebook Hesap Çalma yapılabilir mi?, Facebook başkasının hesabını kırabilir miyim?

Arkadaşlar çok merak ediyorum netteki videolar bişi anlaşılnıyor nasıl hesap çalacağımızı bilen varsa söyleyebilirmi ne yapmamız gerektiğini

canahmet18 canahmet18 (8)
8 yıl önce sordu

  • anlamdıysanız https://www.facebook.com/canan.kolucolak buradan yazın acemiyiz 8 yıl önce

Toplam 2 Cevap

Facebook hesap çalma veya hesap kırma diye bir durum yoktur.Öyle bir özelliğe sahip programda yoktur.O tarz programların hepsi virüs veya zararlı içeren yazılımlardır.Bu tarz işlemlere hiç bulaşmamanızı tavsiye ederim.Aksi halde facebook hesap kırmak yerine kendi hesabınızıda tehlikeye düşürebilirsiniz.

ismailsarp ismailsarp (6010)
8 yıl önce cevaplandı

Facebook hesabı çalmak suçtur.

Bu konularda bilgi sahibi değilsen muhtemelen başkasının hesabını çalmaya çalışırken kendi hesabını kaybedersin.

Sana tavsiyem böyle bir işleme hiç girme. Facebook çalma için anlatılan programların tamamı virüs, trojan içeren sahte programlardır.

Bu kadar kolay bir programla olacak bir işlem olsaydı herkes birbirinin Facebook adresini çalardı.

hakan hakan (15424)
8 yıl önce cevaplandı

  • sağol hesabımı çalınmayacak şekilde ayarladım doğrudur söylediklerin canahmet18 8 yıl önce