Facebook hesap calma

Lutfen biri bana yardim edsin birinin facesini calmak istoyorum ama epostasi olmadigi icin yapamiyorum lutfen biri yardim edebilir mi ?

kullanici729165 kullanici729165 (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Değerli arkadaşım,

    Burası yardıma ihtiyacı olan iyi niyetli kişilerin bildiklerini başkalarına yardım etmek amacıyla  kullanılan bilgi platformu'dur. Şimdi sen gelipte şu kişinin facebook hesbını nasıl çalarım diye bir soru soramazsın. Lütfen Kilit!

    notify notify (538)
    8 yıl önce cevaplandı

      Benim kotu bi amacim yok eger kotu bi amacim olsaydi buraya bana yardim edin demezdim

      kullanici729165 kullanici729165 (1)
      8 yıl önce cevaplandı

      • Kötü amaç değilse facebook çalıp ne yapacaksın?Burda bu tarz sorular sorma. ardahd 8 yıl önce