Facebook hesap dondurma

Facebook hesabımı dondurmak istiyorum.

Facebook hesabımı nasıl dondurabilirim? Facebook hesabımı devre dışı bıraktıktan sonra tekrar açabilir miyim?

Facebook hesabı dondurma, Facebook hesabı devre dışı bırakmaFacebook hesabı kapatma işlemlerinin hepsi aynı mıdır? Aralarında bir fark var mı? Facebook hesabını tamamen nasıl kapatırım?

pelinny pelinny (863)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Facebook Hesabımı nasıl dondururum?

    Facebook hesabınızı dondurmak mümkündür.

    Facebook Hesabınızı bir süreliğine dondurmak için şu adımları izleyin:

    Facebook hesabı dondurma adımları:

    1. Facebook hesabınıza giriş yapın.
    2. Daha sonra menü simgesine tıklayın.
    3. Ayarları tıklayın
    4. Sol taraftan Güvenlik seçeneğini tıklayın.

    Güvenlik ayarlarının en alt bölümünde Hesabını dondur seçeneğini seçin.
    Facebook hesap dondurma​Facebook Hesabınızı dondurduğunuzda, Zaman Tüneliniz ve Zaman Tünelinizle ilişkili tüm bilgiler Facebook'tan anında kaybolur. Facebook'taki kişiler aramalarda sizi bulamaz veya bilgilerinizi göremez.

    Facebook hesabınızı dondurduktan sonra Facebook'a geri dönmek isterseniz, e-posta adresiniz ve şifrenizle giriş yaparak hesabınızı yeniden etkinleştirebilirsiniz.

    Zaman Tüneliniz tamamen geri gelecektir (örn. arkadaşlar, fotoğraflar ve ilgi alanları). Hesabınızı yeniden etkinleştirmek için hesabın giriş e-posta adresine erişiminizin olması gerektiğini unutmayın.

    Yukarıdaki işlemden sonra Facebook hesabınız doldurulmuş olacaktır.

    pelinny pelinny (863)